• socialIcon

Informace pro ukrajinské zaměstnance Univerzity Karlovy

Jste občany Ukrajiny a potřebujete pomoc či asistenci s vaším pobytovým statutem nebo s relokací členů vaší rodiny do České republiky? Využijte pomoci české vlády!

9. května 2022

Jak jednat se zahraničními kolegy – zaměřeno na akademickou sféru

Tento seminář Vám umožní lépe komunikovat se zahraničními kolegy a zaměstnanci. Dozvíte se, jak kultura podmiňuje chování v práci a jak zahraniční zaměstnanci vnímají pojmy jako je například termín, motivace nebo role lídra.

7. června 2022

Podmínky pro vstup zahraničních zaměstnanců UK do ČR

Ochranná opatření upravující pravidla pro vstup do České republiky v souvislosti s epidemií nemoci covid-19 byla zrušena a spolu s nimi byl zrušen zákaz vstupu cizinců ze třetích zemí i nutnost prokazovat bezinfekčnost.

25. dubna 2022

Kurzy českého jazyka pro kolegy ze zahraničí

Od února 2022 otevírá Staff Welcome Centre 4 kurzy českého jazyka pro zahraniční zaměstnance. Předejte tuto informaci i vašim kolegům.

3. ledna 2022

Máte dotaz?