• Navigator

4. března 2024

Večerní kurz češtiny pro zahraniční zaměstnance

Staff Welcome Centre UK (SWC) ve spolupráci s Ústavem jazykové a odborné přípravy UK (ÚJOP UK) otevírá intenzivní večerní kurz češtiny pro zahraniční zaměstnance Univerzity Karlovy. Kurz je vhodný pro začátečníky. Na začátku kurzu účastníci absolvují vstupní rozřazovací test.

Kurz začíná 4. března a poslední lekce bude 3. června. Kapacita tohoto kurzu je omezena na 15 účastníků. Upozorňujeme, že docházka bude monitorována a každý účastník, který vynechá více než 12 lekcí, nebude moci v kurzu pokračovat. Univerzita Karlova hradí náklady jenom na jeden semestr.

Termín kurzu:

Týdně je 6 lekcí (1 lekce = 45 minut), celkem 70 lekcí.

Kurz českého jazyka bude probíhat 2x týdně:

pondělí a středa, 17:30 – 20:00 (kromě státních svátků)

Místo konání:

Kurz bude probíhat prezenčně v Ústavu jazykové a odborné přípravy UK (ÚJOP UK) na adrese Voršilská 144/1, Praha 1.

Registrace zde.

V případě jakýchkoliv dotazů ke kurzu nebo registraci se obracejte na , která tyto kurzy zajišťuje.

Máte dotaz?

Staff Welcome Centre