• RSS
  • Navigator
  • Aktuality

Aktuality

7. června 2022

Seminář „Jak jednat se zahraničními kolegy – zaměřeno na akademickou sféru“ přinese cenné informace o tom, jak kultura podmiňuje chování v práci a co je možné očekávat od zaměstnanců z odlišných kultur. Pozornost bude věnována tomu, jak v jednotlivých typech kultur manažeři a jim podřízení vnímají termíny (čas), roli lídra, význam týmové práce, motivaci. Během tříhodinového semináře se naučíte, jak pracovat s kolegy či členy mezinárodního týmu, jak spolu efektivně komunikovat a spolupracovat.


PROGRAM ŠKOLENÍ:

• Úvod do kultury na pracovišti, jak ovlivňuje naše jednání

• Vedení zahraničních pracovníků a multikulturních týmů

• Řízení očekávání

• Komunikace v multikulturních týmech

• Motivace a zpětná vazba


Školení je vedeno formou interaktivních cvičení, aktivit a diskuse. Na úvod je vždy podána nezbytná teorie, kterou si pak účastnici budou moci sami vyzkoušet na dostupných case studies.


Lektor Jan Hebnar vystudoval právo na Právnické fakultě Masarykovy univerzity v Brně, mezinárodní vztahy na Fakultě sociálních studií a MBA na Peking University. Nyní vede konzultační společnost Mersinis s.r.o., která se zabývá obchodem s Čínou. Jan působil v Číně v letech 2009 až 2012 jako diplomat a, obchodní rada. Přednáší i na vysokých školách jak v Česku, tak v Šanghaji, konkrétně interkulturní management, strategický management a mezinárodní vyjednávání. Je autorem řady publikací, například díla „Obchod s Čínou bez rizika a se ziskem“ nebo Češi a cizinci - Jak myslí, řídí a pracují.


Den konání: 7. června 2022 v 10:00

Místo konání akce: Místnost č. 105, 1. patro, Pedagogická fakulta UK, Celetná 13, Prague 1

Lektor: Mgr. et Bc. Jan Hebnar, MBA


Email na organizátora: ;

Telefon na organizátora: 224 491 391


Registrace


Jak se přihlásit na portál: Po otevření odkazu výše se objeví přihlašovací okno Microsoftu, tam je třeba zadat čísloosoby@cuni.cz. Číslo osoby je univerzitní číslo, které najdete na kartě zaměstnance. I kdybyste měli jiné své vlastní heslo pro Microsoft, zde ho nepoužívejte. Po zadání uživatelského jména budete přesměrováni na stránku přihlašování do CAS UK, po přihlášení by se vám měla objevit vstupní stránka Portálu.

Tento seminář je hrazen prostřednictvím projektu OP VVV Rozvoj kapacit VaV UK reg. č. CZ.02.2.69/0.0/0.0/18_054/0015222.

Sdílet na:  
Máte dotaz?
Kontakty


Staff Welcome Centre

UK Point

Univerzita Karlova

Celetná 13

116 36 Praha 1

Česká republikaTelefon:

(+420) 224 491 898

(+420) 224 491 897

E-mail:


Jak k nám